Ticari kar amacı güden kuruluşlar ürün ve hizmetlerini pazarlamayı başardıkça ayakta durabilmektedir. Ticari gücünüzü artırmak ve elde ettiğiniz gücün sürekliliğini sağlamak için pazarlama alanındaki yeniliklerden yararlanmanız atacağınız en doğru kararlardan biri olacaktır. Pazarlama dünyası çok eski yıllara dayansa da günümüzde eski yöntemlerin çoğu etkinliğini yitirmiş ve yerini dijital pazarlama almıştır. Artık dijital dünyanın gücü birçok pazarlama tekniğini gölgede bırakarak etkin, verimli ve sürekli bir faaliyete imkan kılmıştır.

Masaüstü cihazların yanı sıra mobil cihazların etkin kullanılması internet kullanımını büyük ölçüde artırarak insanların artık internette geçirdikleri vakti de artırmıştır. Bu durum sosyal medya kullanımını artırdığı gibi bu platformlardaki pazarlama imkanları da daha etkili kullanılmıştır.

Amacımız sizin dijital pazarlama alanında etkili ve verimli bir çalışma sergilemenizdir. Markanızın etkisini artırmak, prestijini artırmak ve ticari amaçlarınıza daha hızlı ulaşmanız için desteğimizi sunarak sizin de bu alanda etkili rol oynamanızı sağlamaktayız.

Sem (Arama Motoru Reklamcılığı)

Dijital dünyanın hiç şüphesiz ki en etkili güçlerinden biri Google’dır. Google sadece insanlara arama motoru hizmeti vermez. Aynı zamanda aramalara uygun olarak reklamlar sunarak firmaların reklamlarını yapar. Bu konuda kurulmuş olan Google Adwords, kelime baslı reklam vermek için sizlere hizmet sunar. Adwords ile doğru kelime analizleri ile doğru reklamları vermek içinse dijital pazarlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetimiz sayesinde doğru analizleri yaparak reklam bütçenizin en iyi şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Yanlış kararlar alarak verilen reklamların başarısız olması sizi maddi zarara uğratacağı gibi zamanınızın da boşa harcanmasına neden olacaktır. Bu olumsuz durumlardan etkilenmemek için Sem hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Artık bir reklam pazarı haline gelen sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanarak büyük bir güç elde edilebilir. Sosyal medya reklamcılığı, sosyal medya platformu tarafından verilen reklam imkanlarının yanı sıra işletmenin kendi hesabı üzerinden de yürütülebilmektedir. Sosyal medya platformları geniş bir seçenek listesi sunarak reklam vermenize olanak sağlar. Reklamlarınızın gösterilmesini istediğiniz kişilerin yaş aralığı, yaşadığı ülke, kullandığı dil, ilgi alanları gibi birçok faktör seçilerek doğru kitleye doğru reklam ulaştırılmaktadır. Bu konuda en etkili reklamları gerçek hedef kitleye ulaştırmak için nelerin yapılması gerektiğini danışmanlık hizmetimiz ile öğrenmeniz mümkündür. Doğru reklamları vererek reklam bütçenizin en iyi şekilde yönetilmesine olanak sağlanabilmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın reklam imkanlarını kullandığınız gibi sosyal medya yönetimi de size büyük fayda sağlayacaktır. Sosyal medyada oluşturacağınız sayfalar ile ürün ve hizmetlerinizi tanımak için insanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Bu alandaki davranışlarınız ise markanızın geleceği için çok önemlidir. Bunun nedeni ise karşınıza gerçek kullanıcılar ve gerçek yorumlarının oluşudur. Etkili bir sosyal medya hesabı kullanarak potansiyel müşterileriniz ile en iyi iletişimi sağlayarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Sosyal medya hesapları ile bu pazarlamayı yapmak sizlere çok düşük bütçeler ile milyonlarca etkileşim sağlamanıza imkan sunacaktır. Tabi ki bu hesapları doğru yönetmeniz gerekecektir. Etkileşimi en iyi şekilde gerçekleştirmek içinse bizlerden dijital pazarlama hizmetleri alabilirsiniz.