E-ticaret sektöründe başarıyı yakalamanın en önemli adımlarından biri iyi bir yazılıma sahip olmaktır. E-ticaret yazılımı ise sadece kodlardan ibaret görmemek gerekir. Doğru ve etkin bir E-ticaret sitesine sahip olmak için tasarım ve yazılım en iyi şekilde oluşturularak birbirine entegre edilmelidir. Karmaşıklıktan uzak, kullanıcı dostu ve sorunsuz çalışan bir yazılım için sizlere özel çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

E-ticaret yazılımı hizmetimizde diğer yazılımlardan farklı olarak özel tasarım ve sistemler kurmaktayız. Tasarım tamamen size özel olarak oluşturulduğu için son derece özgün bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Tasarım konusunda sizlerden de ilham alıyoruz. Firmanızın benimsediği renk, logo rengi ve reklamlarınızda kullandığınız diğer tasarımlarda göz önünde bulundurularak en özgün tasarım ortaya çıkarılıyor. Tasarım çalışmalarımız sonrasında istediğiniz gibi revizyonlarda yapılarak her zaman en iyisinin ortaya çıkması için gerekli olan bütün imkanlar sunuluyor.

İnternette satış yapmak ve verimliliği artırarak pazarda daha büyük pay sahibi olmak için yazılımların Seo dostu olması da önemlidir. E-ticaret yazılımı çalışmalarımızın kullanıcı dostu olması sizlere çok güçlü bir Seo zemini hazırlamaktadır. İnternet sitesinin hızlı açılması için tasarımlar özenle gerçekleştirilmektedir. Kullanıcıların istediklerine rahat ulaşabilmesi, sayfalar arasında kolay geçiş yapabilmesi, hakkımızda, kategoriler, üye menüsü gibi alanlardan en iyi şekilde verim alması için özel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yapılan bu çalışmalar sayesinde en iyi kullanıcı deneyimine sahip olabilirsiniz.

E-ticaret sitelerinde en önemli olan faktörler arasında sanal poslar ile entegrasyon ve satış takip ekranları gelmektedir. E-ticaret yazılımı çalışmalarımızda her iki unsur içinde özel çalışmalar gerçekleştirerek yazılımın sadece ziyaretçiye değil firma sahiplerine de verim sağlaması amaçlanmaktadır. Satışlarınızı kolayca takip edebilmek için sipariş takibi ekranları kolay kullanıcı deneyimi üzerine oluşturulmaktadır. Ziyaretçilerin ödemelerini sorunsuz yapabilmesi için sanal poslarla uyumlu hale getirmekteyiz. Masaüstü ve mobil kullanıcılara uygun olan tasarımlarımız ile en iyi verimi alabilirsiniz.

Zaman içerisinde ihtiyacınız olan ek özellikler veya yenilemek istediğiniz bölümler içinde bizimle çalışabilirsiniz. Gerçekleştirilen yazılımlar ve tasarımlar istediğiniz zaman tekrardan güncellenebilmektedir. Var olan tasarımlar güncellendiği gibi yeni tasarımlar oluşturularak yazılıma entegre edilebilmektedir. E-ticaret sitenizin yazılım bölümü ile ilgilide yeni özellik ekleme, revizyon etme gibi talepleriniz en iyi şekilde karşılanarak sürdürülebilir bir sisteme sahip olmanız sağlanır.

İnternet satışı yapmak isteyen herkese özel çalışmalarımız ile e-ticaret yazılım hizmetimizi sunmaktayız. Yenilikçi yapımız, güçlü deneyimlerimiz ile internette farkınızı oluşturmak bizimle artık daha kolay. Satışlarınızı artırmak ve pazar payınızı genişletmek için ihtiyacınız olan yazılıma bizimle ulaşabilirsiniz.